iPhone8

درآمد Foxconn در ماه سپتامبر، در مقایسه با ماه گذشته افزایش زیادی داشته است. این مسئله می‌تواند نشان‌دهنده‌ی فروش بیش‌ از‌ انتظار iPhone ۸ باشد.درآمد شرکت تایوانی Foxconn که تولید iPhone ۸ اپل را بر عهده دارد، در ماه سپتامبر به ۱۴.۸۳ میلیارد دلار رسیده که نشان‌دهنده‌ی افزایش ۴۲.۴ درصدی در مقایسه با ماه گذشته است؛ لازم به ذکر است که درآمد Foxconn  در ماه سپتامبر، در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته ۳.۷ درصد کاهش یافته است.

این افزایش درآمد می‌تواند با فروش iPhone ۸ در ارتباط باشد. باید به‌ یاد داشته باشیم که اپل تنها مشتری Foxconn نیست و به همین دلیل نمی‌توان به سادگی قبول کرد که افزایش درآمد Foxconn صرفا مربوط به فروش iPhone است. اما از سویی دیگر، تولید iPhone به‌ویژه در ماه‌های اولیه‌ی عرضه‌ی این محصول، بخش قابل توجهی از برنامه‌های تولیدی Foxconn را به خود اختصاص می‌دهد؛ با توجه به این موضوع می‌توان گفت که افزایش درآمد Foxconn با فروش iPhone ۸ در ارتباط است.

iPhone8

درآمد این شرکت تایوانی در ماه سپتامبر سال جاری در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته افت کمی داشته و این موضوع نشان می‌دهد که میزان تولید iPhone ۸ تنها اندکی کمتر از میزان تولید iPhone ۷ بوده است. با توجه به تعداد افرادی که در انتظار عرضه‌ی iPhone ۱۰ هستند، می‌توان گفت iPhone ۸ که از طراحی کم و بیش آشنایی برخوردار است، فروش خوبی تجربه دارد. اعداد مربوط به درآمد ماه سپتامبر Foxconn ، گزارش اخیر KGI مبنی بر فروش بهتر از انتظار iPhone ۸ را تأیید می‌کنند.

همچنین باید انتظار داشت که به‌ لطف تولیدiPhone ۱۰، درآمد تایوانی‌ها در ماه اکتبر نیز با افزایش روبرو شود. در عین حال، گزارش‌های متفاوتی از مشکلات مربوط در فرآیند تولید iPhone ۱۰ حکایت دارند. طبق آخرین گزارش‌ها، حجم تولید iPhone ۱۰ در حال حاضر به ۴۰۰ هزار دستگاه در هفته رسیده است که احتمالا نمی‌تواند متناسب با حجم سفارش‌های اولیه‌ی این محصول باشد. در عین حال، حجم تولید ۴۰۰ هزار عددی به مراتب بهتر از ارقام گزارش‌شده در خبرهای پیشین است که میزان تولید iPhone ۱۰ را ده‌ها هزار دستگاه در هفته یا حتی کمتر اعلام کرده بودند.

در ادامه با داغترین مطالب با ما همراه باشید